Kurs lezení na umělé stěně Hlavní město Praha
  • Kurs lezení na umělé stěně Hlavní město Praha
  • Kurs lezení na umělé stěně Hlavní město Praha
  • Kurs lezení na umělé stěně Hlavní město Praha

Kurs lezení na umělé stěně Hlavní město Praha

1 380,00 Kč

Je vhodný pro: Kurzy lezení na umělé stěně jsou určeny pro začínající lezce, kteří se chtějí naučit základním lezeckým a jistícím technikám. Pokročilí lezci se v kurzu pak zdokonalují v technice lezení a zvyšují si své lezecké schopnosti. Kurzy nabízíme ve formě skupinových kurzů nebo individuálních lekcí.

Délka kurzu: Základní kurz lezení je rozdělen do 4 lekcí po 120 minutách a probíhá formou skupinového kurzu ve skupinách 4 až 6 kurzistů. Nový kurz otevíráme kdykoliv v průběhu roku, přihlásí-li se alespoň 4 zájemci.

Cena: 1 osoba 1380 Kč

Dvojice 2600 Kč

Student SŠ/VŠ do 26 let 1 osoba 1200 Kč

Ostatní: Konkrétní termíny a čas jednotlivých lekcí se poté vždy dohodnou individuálně podle časových možností přihlášených zájemců, instruktora a otevírací doby stěny.
Počet

Program:

1

Tento kurz představuje základní kámen našich lezeckých kurzů. Tento kurz lezení je určen především úplným začátečníkům, kteří dosud nepřišli s lezením do styku, nebo mají s lezením pouze krátkou zkušenost. Hlavním cílem kurzu je tak především uvést vás bezpečným způsobem do světa lezení a vštípit vám základní lezecké návyky a poskytne vám vše potřebné pro vaše samostatné působení na libovolné umělé stěně. Takto získané zkušenosti pak můžete dále rozvíjet, ať již samostatně, nebo v rámci některého z našich navazujících kurzů lezení. Dozvíte se o zásadách bezpečnosti, lezecké technice i teorii. Naučíte se správně jistit sebe i ostatní a také si budete moci vytáhnout svoji první cestu. V průběhu kurzu vám pomůžeme při vašem přerodu v samostatnou a všestrannou lezeckou bytost, která je schopná se o sebe na umělé stěně postarat a neohrožovat sebe ani ostatní Nudit se v průběhu kurzu rozhodně nebudete! Jedná se o ideální řešení nejen pro skupiny, ale i jednotlivce, kteří se tak nenásilně seznámí s dalšími začátečníky a získají tak potenciální spolulezce pro své další samostatné působení. Můžete se tedy přihlásit i jako jednotlivec a jakmile se naplní minimální počet zájemců, vypíšeme nový kurz. Každý měsíc je zpravidla vypsán minimálně jeden kurz.

V ceně:

Zásady bezpečnosti

Lezecká technika a teorie

Správné jištění

Vstupné na stěnu

Zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Instruktor

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika