Kurz skalního lezení Královohradecký kraj
  • Kurz skalního lezení Královohradecký kraj

Kurz skalního lezení Královohradecký kraj

400,00 Kč

Je vhodný: Jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

O kurzu: 1 varianta: 3 - 4 hodiny, věk od 7 let a výše. Cena je 400 Kč/ 1 hodina/ 1 osoba. Pro 2 - 3 osoby: 300 Kč/ 1 osoba. Pro 4 a více osob: 250 Kč/ 1 osoba.

2 varianta: Celodenní nebo vícedenní lezení 7 - 8 hodin. Pro jednu osobu 2800 Kč. Pro 2 - 3 osoby 2000 Kč/ 1 osoba. Pro 4 a více osob 1700 Kč/ 1 osoba.

Cena zahrnuje: Služby instruktora, zapůjčení veškerého horolezeckého materiálu.

Délka kurzu: 3-4 hodiny.

Věk: od 7 let a výš.

Celodenní kurz pískovcového lezení: Po setkání s instruktorem a přesunu do skal Vás seznámíme s materiálem, horolezeckým vybavením a jeho správným používáním. Naučíme Vás jak se navázat, vyzkoušíte si základy jištění a slaňování, které je nezbytné pro sestup z věže. Seznámíme Vás též se specifiky pískovcového lezení, ať již se jedná o speciální techniky lezení nebo jištění. Po základní instruktáži již sami zkusíte pohyb do vertikálního světa. Jelikož polezete na „správném konci lana“, nehrozí Vám žádný pád. Po celou dobu budete jištěni zkušeným instruktorem. Po zdolání stěny spočinete na malebném vrcholu pískovcové věže. Pak už záleží jen na vaší vytrvalosti, na kolik vrcholů se podíváte.

Tento kurz je vhodný pro pokročilejší zákazníky.

Doporučený věk 12 let a výš.
Počet

Program:

0

Po setkání s instruktorem a přesunu do skal Vás seznámíme s materiálem, horolezeckým vybavením a jeho správným používáním. Naučíme Vás jak se navázat, vyzkoušíte si základy jištění a slaňování, které je nezbytné pro sestup z věže. Po základní instruktáži již sami zkusíte pohyb do vertikálního světa. Jelikož polezete na „správném konci lana“, nehrozí Vám žádný pád. Po celou dobu budete jištěni zkušeným instruktorem. Po zdolání stěny spočinete na malebném vrcholu pískovcové věže.

V ceně:

Služby instruktora

Zapůjčení veškerého horolezeckého materiálu

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika