• Nové

Ve Víru sportů

4 600,00 Kč
Proč ve Víru sportů? Protože během čtyř dnů absolvujete intenzivní kurzy MTB, ferratového lezení, skalního lezení a orientačního běhu. Ve zbytku dne budete mít navíc možnost využít celou řadu fakultativních aktivit, např. paintballu, airsoftu, vysokých lanových překážek, aquazorbingu, paddleboardu, lukostřelby. Celý program bude zasazen do malebného okolí Vírské přehrady - kraje borůvek, hub, hradů a zřícenin s možnostmi koupání a příjemného odpočinku. Budete-li chtít, naši průvodci vás vezmou na výlet do okolí nebo si budete moci utrhnout odpoledne jen sami pro sebe. Po večeři pro vás připravíme sérii cestovatelských či praktických přednášek souvisejících s výukovou aktivitou. U táborového ohně se zakousnete kromě křupavých špekáčků také do rozhovorů s novými tvářemi a seznámíte se s řadou nadšenců, kteří vám rádi předají své zkušenosti, rady i inspiraci. A třeba pak všichni společně oprášíte nejednu píseň svého dětství. Zkrátka bude veselo.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
23.07.20 - 26.07.20 3 4 600,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-neděle
+
23.07.20 - 26.07.20 3 4 100,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-neděle
Počet

Program:

Odstavec popis 1

Kurz MTB: Výuka jízdy přes drobné překážky, technika sjezdu, správné nastavení sedu, vyjížďky s procvičením. Součástí školy budou vyjížďky po cyklotrasách v okolí Víru a traily v Novém Městě na Moravě. Pokročilým jezdcům přizpůsobíme výcvik v těžším terénu. Kurz lezení na ferratách: Instruktáž k vybavení, pohybu a dojišťování na zajištěných cestách - ferratách. Lezecká oblast bude zahrnovat krátké zajištěné cesty Ledová stěna (B/C) a Jezerní stěna (B/C) u Vírské přehrady. Kurz skalního lezení: Navazuje na ferratový kurz, v němž se seznámíme se základy horolezectví. Osvojíme si techniku skalního lezení a vyrazíme na praxi na Vírské skály. Nakonec se naučíme základy uzlování, které se nám budou hodit i v běžném životě. Kurz správného běhu a orientačního běhu: Trénink obsáhne kapitoly: jak správně běhat a neublížit si, základy orientačního běhu, výběh do terénu s mapou. Terénem nám bude okolí Víru a získáme tak jedinečnou možnost poznat kus krásné přírody. Přednášky a workshopy: Každá z hlavních aktivit (MTB, orientační běh, ferraty a horolezení) bude spojena s tématickou přednáškou a workshopem (např. jak si opravit kolo, první pomoc, orientace v mapě a terénu, atd.). Součástí budou také cestovatelské přednášky s tipy na výlet. Individuální plán: Odpoledne budou organizována na bázi fakultativně-volitelných aktivit. Zájemcům zajistíme možnost paintballu, airsoftu, vysokých lanových překážek, aquazorbingu, paddleboardu, lukostřelby atd. Podrobnou nabídku aktivit obdržíte v Rodokapsu cca 2 týdny před zahájením zájezdu. Bude rovněž možnost průvodcovaných výletů do okolí. Sami pak můžete navštívit např. zříceninu hradu Aušperk, Pyšolec a Zubštejn, hrad Pernštejn, aquapark, ekologické centrum a farmu Eden či muzeum veteránů značky Tatra.

Není v ceně:

, paddleboard, lukostřelba) dopravu (možnost společné dopravy tam i zpět z Brna, včetně vašich kol za příplatek 500,- Kč/osobu)

, paddleboard, lukostřelba) dopravu (možnost společné dopravy tam i zpět z Brna, včetně vašich kol za příplatek 500,- Kč/osobu)

ubytování ve 4 lůžkových chatkách – je možné za včasného nahlášení doobjednat za příplatek (100 Kč/noc/osobu) vstupy na fakultativní aktivity (např. paintball, airsoft, lanové centrum, aquazorbing

ubytování ve 4 lůžkových chatkách – je možné za včasného nahlášení doobjednat za příplatek (100 Kč/noc/osobu) vstupy na fakultativní aktivity (např. paintball, airsoft, lanové centrum, aquazorbing

Strava:

Bez stravy - Strava bude zajištěna v podobě výživné kudrnovské polopenze: snídaně a teplá večeře. Polopenze začíná 1. den večeří a končí 4. den snídaní. Používáme převážně české suroviny od kvalitních a osvědčených dodavatelů, které doplňujeme čerstvými potravinami z místních zdrojů (převážně čerstvá zelenina a ovoce, pečivo). Pokrmy připravujeme s ohledem na typ zájezdu, odpovídající výkon a správné výživové hodnoty. Uspokojíme i specifické potřeby strávníků, kteří mají různá omezení, jako například celiakii nebo intoleranci laktózy, ale také vegetariány a vegany (jakékoliv specifické požadavky je potřeba nahlásit předem). Podrobnější informace najdete na www.kudrna.cz/stravovani. Ostatní stravování během dne je ve vlastní režii. Nejhladovější krky budou moci rovněž využít pohostinnosti místního kempu a dovolí-li trenér a žaludek, ochutnat kořeněnou holandskou minutku. Možnost dobrých obědů bude rovněž v okolních restauracích, např. v rekreačním areálu Borovinka v obci Domanín.

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Brno - OD Tesco

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Kud-22028CZ-B-202007230301040000

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-srpen
2020-červenec
Země
Česká republika