• Nové

Dobronice adventure aneb outdoorový rychlokurz

5 200,00 Kč
Zažít toho za pár dní tolik, co jiní nestihnou za celý život. Vyzkoušíme si jízdu v kajaku/kanoi, zabředneme do základů orientačního běhu, navštívíme Bechyňskou ferratu, večer roztopíme táborák, potrénujeme hlasivky a taky noční orientační běh. Budeme soutěžit v týmech i v jednotlivcích a vyzkoušíte si, jaké to je zkombinovat všechny disciplíny v jednom. To všechno na levém břehu Lužnice v jižních Čechách - s občasnou přeplavbou na ten břeh pravý ;)
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
15.07.20 - 19.07.20 4 5 200,00 Kč
 Odjezd - Příjezdstředa-neděle
Počet

Program:

Odstavec nadpis 1

1. den

Odstavec popis 1

Večerní příjezd do kempu, seznámení se s účastníky při první večeři proslulé kudrnovské kuchyně.

Odstavec nadpis 2

2. den

Odstavec popis 2

K pohybu v přírodě patří správná orientace. Základem je mapa a buzola. Využijeme zmapovaného terénu v okolí našeho kempu a během dopoledne si vysvětlíme základy pro orientační běh, které pak budeme postupně uplatňovat v praxi v terénu. Odpoledne si zájemci budou moci odběhnout krátký závod, aby zúročili své nové poznatky.

Odstavec nadpis 3

3. den

Odstavec popis 3

Dokud máme ještě dost sil, vyrazíme na Bechyňskou ferratu. Jde o těžkou cvičnou zajištěnou cestu. Z velké části je vedená ve vodorovném, převislém traverzu. Je unikátní v tom, že má lanový mostek (první u nás), který je ale bohužel neprůchozí. Tudíž je nutné vrátit se po ferratě stejnou cestou zpět, což opět výrazně zvyšuje její obtížnost. Má dobře uchycené ocelové lano a téměř po celé délce umělé stupy. Skoro celá trasa je převislá a obsahuje jen několik odpočinkových míst. Některé pasáže vyžadují přecvakávání v extrémním tahu a zavěšení za jednu ruku. Pro ty nejvýkonnější čeká zvonec na konci, pro ty méně výkonné voda až po stehna :) Ferrata není povinná, jako alternativa může posloužit návštěva zámku Bechyně.

Odstavec nadpis 4

4. den

Odstavec popis 4

Základy pádlování na klidné vodě. Úplní začátečníci nasednou na klidné vodě do kanoe po dvojicích, ti zkušení mohou vyzkoušet kajak. Odpoledne navštívíme lanové centrum s krátkou ZIP line. Pro zájemce bude večer připravený noční orientační běh ve dvojicích.

Odstavec nadpis 5

5. den

Odstavec popis 5

Zúročení všech získaných dovedností v závodě - v tzn. "mini survivalu" - kombinace krátkého orientačního běhu, kajaku, bolskrosu a plavání. Pro ty, kteří nebudou chtít závodit mají možnost projít se po pěší stezce údolím Lužnice. V roce 2019 byla tato trasa slavnostně vyhlášena jako certifikovaná trasa podle certifikace „Leading Quality Trails Best of Europe“. Jde o první stezku v ČR, která se tímto oceněním může pochlubit. Pěší trasa měří 55 km a zařadila se mezi 19 tras v Evropě, které tento certifikát obdržely.

Není v ceně:

společnou dopravu minibusem pro zájemce (za příplatek 800 Kč/osobu)

Strava:

Bez stravy - Během zájezdu je zajištěna oblíbená kudrnovská polopenze (snídaně a teplá večeře) připravovaná ve speciální cestovní kuchyni. Stravování začíná první den zájezdu večeří a končí snídaní poslední den. K přípravě používáme kvalitní suroviny od osvědčených dodavatelů, které doplňujeme čerstvými potravinami z místních zdrojů (převážně čerstvá zelenina a ovoce, pečivo). Pokrmy připravujeme s ohledem na typ zájezdu, odpovídající výkon a správné výživové hodnoty. Uspokojíme i specifické potřeby strávníků, kteří mají různá omezení, jako například celiakie nebo intolerance laktózy, ale také vegetariány a vegany (jakékoliv specifické požadavky je potřeba nahlásit předem). Podrobnější informace najdete na www.kudrna.cz/stravovani. Bude-li to vyžadovat program, dostanete někdy místo večeře teplý oběd nebo odpolední jídlo či balíček na cestu. Ostatní stravování během dne je ve vlastní režii, můžete si vzít svačinky z domova nebo využít restaurace přímo v kempu.

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Kud-29CZ-202007150401010000

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-červenec
Země
Česká republika