• Nové

Jachting na Mazurských jezerech

12 800,00 Kč
Mazurská jezera v Polsku jsou situována do nádherné a čisté krajiny, ráje jezerních jachtařů. V soustavě dvou tisíc jezer lze svobodně proplouvat, navštěvovat známá místa i objevovat zákoutí nová, schovaná. Připravte se na intenzivní týdenní kurzu jachtingu při kterém se zdokonalíte ve vedení plachetnice, naučíte se trimovat plachty za různého počasí, couvat, driftovat, manévrovat v omezeném prostoru, kotvit u přírodních vývazišť, navigovat podle mapy, pracovat s benzínovým motorem i s elektrickými propelery a hlavně ochutnáte pravý "život na lodi". Vše pod vedením zkušeného kapitána/lektora. Zájezd je určen pro uzavřenou skupinu 5 osob v případě zájmu o menší počet účastníků, prosím kontaktujte o podrobnosti naši prodejnu zájezdů.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
23.05.20 - 30.05.20 7 12 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdsobota-sobota
Počet

Program:

Odstavec popis 1

Každý den se probudíme s vůní snídaně, připravované v lodní kuchyni. Za přátelského hovoru beze spěchu posnídáme a pak připravíme společně s dalšími členy posádky plavidlo a vydáme se na cestu za dobrodružstvím pod plachtami. Kam se až dostanete? Co všechno zažijete? Na mnoho otázek přinese odpovědi až přítomný okamžik. V průběhu celého zájezdu se budeme učit potřebné jachtařské dovednosti, naučíte se ovládat kormidlo, pracovat s plachtami a pocítíte vzrušení z náklonu lodě. Po večerech se můžete těšit na koupání (podle počasí), oheň a teplou večeři.

Odstavec popis 2

Konkrétní program bude časově upraven do jednotlivých dní dle počasí, můžete se však těšit na: středověký hrad v Ryn německé vojenské bunkry z II. světové války malovaný interiér kostela v Okartowo Mikolajki - rybářské městečko s původní architekturou pro zájemce přírodní rezervace - ostrov kormoránů, pozorování vodních ptáků a další

Není v ceně:

dopravu - je možné za příplatek zajistit hromadnou dopravu z vámi zvoleného odjezdového místa a zpět

Strava:

Bez stravy - Po dobu zájezdu pro vás bude zajištěna lodní polopenze z rukou vašeho kapitána. Stravování začíná večeří první den zájezdu a končí snídaní před odjezdem.

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Kud-225-202005230701010000

Parametry

Délka
na týden
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-květen
2020-červen
Země
Polsko