• Nové

Slovinsko - Ptuj, wellness víkend s termály

8 990,00 Kč

Popis Poznejte Ptuj, historicky nejstarší městečko ve Slovinsku, Maribor, vinařský ormošský a jeruzalémský kraj na Velikonoce či v době sklizně vína. Římané zde objevili termální prameny a možná i výborné víno! Užijte si skutečný relax s pohodlím luxusu v hotelu s lázněmi a saunami nebo bungalovy v zeleni a areálu termálních lázní. A denně pohoda v termálech!CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v lázních.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
10.04.20 - 13.04.20 3 8 990,00 Kč
 Dospělí8 990,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-pondělí
Počet

Program:

1

Odjezd z Prahy po půlnoci (v noci z 9.4. na 10.4.), další nástupní místo: Brno, cesta do Slovinska. Krápníkové jeskyně Jama pekel. Cesta krajem chmelnic. CELJE, historické město na řece Savinja, starý hrad významného rodu pánů z Celje, nejmohutnější opevněná stavba Slovinska. Ubytování v PTUJI , prohlídka historického centra, relax v termálních lázních, večeře.

2

Celodenní relax v Termální riviéře (sauny a termální bazény) nebo polodenní fakultativní výlet nejen za vínem. Nejvýznamnější chorvatský hrad Tragoščan, pohanská Mithrajstická svatyně (zasvěcená bohu Slunce Mithrovi), významný gotický poutní kostel Panny Marie v PTUJSKEJ GOŘE pod pahorkatinou Haloze, vinná cesta Jeruzalém, ochutnávka vína, kozích sýrů (od 20 os.), v oblasti slavných jeruzalémských vinných tratí, návrat a relax v lázních.

3

LUBLAŇ, pocta Plečnikovi a pohoda na velikonočních trzích, hrad, secesní Dračí most, stavby Jože Plečnika: Univerzitní knihovna, kolonáda, kostel sv. Michala a sv. Františka, Trojmostí, fakultativní plavba lodí.

4

Koupání v termálech. Cesta barevnou krajinou, MARIBOR , město kultury 2012, historické centrum, 400 let stará vinná réva (zapsána v Guinnessově knize rekordů jako nejstarší vinná réva na světě), pocta mladému vínu, odkaz Jože Plečnika (rekonstrukce Slomškova náměstí u katedrály). Odpoledne odjezd, návrat do Prahy do 23 hod.

Není v ceně:

případnou pobytovou taxu, vstupy

Strava:

Polopenze - Polopenze

Doprava:

Autobus

Odjezdová místa:

Praha

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

mac-562764-TGID-1-1

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-duben
Země
Slovinsko