• Nové

Bavorské velikonoční kašny a středověká městečka

4 690,00 Kč

Popis Jedinečná možnost poznat krásný a originální zvyk německé oblasti Francké Švýcarsko - velikonoční zdobení kašen zelení a kraslicemi, už 100 let tradice. A uvidíte nazdobenou kašnu rovnou v nejkrásnějším středověkém městě Rothenburg. V programu je také kouzelné starobylé město Bamberg, přírodní krásy Romantické cesty a koupání v nejslanějších termálních lázních a nejkrásnější místa romantické cesty Bavorska. Úžasný víkendový zájezd plný zážitků - to musíte prostě zažít a stihnete ještě velikonoční pomlázku!CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a místu ubytování.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
10.04.20 - 12.04.20 2 4 690,00 Kč
 Dospělí4 690,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-neděle
Počet

Program:

1

Odjezd z Prahy v 6 hodin, další možná nástupní místa: Beroun, Plzeň. Rozkvetlá cesta do Německa, NÖRDLINGEN, kruhové středověké město vystavěné celé v obřím kráteru po meteoritu Riess, celé lze obejít po hradbách (2,7 km, 12 věží a 5 bran), vyhlídka z věže Daniel, indiv. muzeum meteoritu. Středověká Romantická cesta: DINKELSBÜHL, údajně nejkrásnější středověké město Německa (věže, brány, křivolaké uličky, hradby, romantická zákoutí s hrázděnými domy).

2

ROTHENBURG ob der Tauber, jedno z nejkrásnějších středověkých měst Evropy s hradbami, hrázděnými domy, uličkami a Německým muzeem Vánoc, slavnostně nazdobená „velikonoční kašna, možnost výstupu na věž. BAD WINDSHEIM, rozsáhlý skanzen v přírodě v čase Velikonoc představuje nejrůznější francká řemesla a tradice (prohlídka s průvodcem), pobyt v termálních lázních Bad Windsheim s nejslanějším termálním bazénem v Evropě (malé „Mrtvé moře“), procházka v městečku a relax v uličkách.

3

Nejkrásnější velikonoční kašny: BAMBERG (UNESCO), jedno z nejkrásnějších německých historických měst s tisícovkou historických domů s kostely na 7 návrších a s 8 pivovary v podzámčí, čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku, možnost návštěvy Rezidence, velikonoční kašny. FORCHHEIM, kašna před nejkrásnější středověkou hrázděnou radnicí v Německu. BIEBERBACH, největší velikonoční nazdobená kašna na světě, kterou zdobí na 12 tisíc kraslic (Guinessova kniha rekordů). Návrat do Prahy do 23 hod.

Není v ceně:

cena nezahrnuje případnou pobytovou taxu, vstupné

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

Autobus

Odjezdová místa:

Praha

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

mac-562763-TGID-1-1

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-duben
Země
Německo