• Nové

Budapešť, lázně a Velikonoce ve skanzenu Szentendre

5 990,00 Kč

Popis Poznávací zájezd do Budapešti, termální lázně a Velikonoce ve skanzenu Szentendre. Kvetoucí maďarská metropole se slávou uherských králů, římských i habsburských císařů. Budapešť se pyšní největším množstvím městských termálních lázní na světě, muzea a galerie se mohou srovnávat s nejpřednějšími evropskými, maďarské tržnice a gastronomie jsou zážitkem. Szentendre je oslavou lidové architektury i maďarských tradic. Zažijete den plný velikonočního folklóru. Vyjeďte s námi na jarní zájezd do termálů a za poznáním! Využijte volna státních svátků v době Velikonoc.Termální lázně: lázně Széchenyi a lázně Gellért.CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním otvíracím dobám v době svátků. Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí a mohou být ovlivněny řadou nepředvídatelných situací. Nelze je proto nikdy zaručit na 100 % v daném termínu a uvedené podobě.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
10.04.20 - 13.04.20 3 5 990,00 Kč
 Dospělí5 990,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-pondělí
Počet

Program:

1

Odjezd z Prahy v 7 h. ráno, další nástupní místo Brno, Bratislava, přejezd na Slovensko, romantická zřícenina hradu Devín nad soutokem Moravy a Dunaje. BRATISLAVA, město na Dunaji a metropole Slovenska, exteriéry vybraných paláců, příp. návštěva Bratislavského hradu a paláců, galerií, velikonoční trhy, ubytování na okraji centra Bratislavy.

2

BUDAPEŠŤ - UNESCO, historická část Pešť, tržnice – ráj gastronomických suvenýrů a přehlídka úžasných chutí, slavnostní atmosféra velikonočních trhů na Váci útca, kouzlo ulic v centru, veselice na Vöröstarty tér, slavná cukrárna Gerbeaud a nejslavnější porcelán Maďarska, nákupy, nejstarší metro na evropském kontinentu, fakult. koupání v lázních Széchenyi, variantně Muzeum krásných umění či ZOO, Városliget a náměstí Hrdinů, variantně ZOO nebo Galerie krásných umění, projížďka městem, ubytování a večeře.

3

BUDAPEŠŤ , historická část Budín: okružní jízda městem, hradní čtvrť, Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác, výhledy na Pešť, fakultativně pravá maďarská palačinka, koupání v luxusních termálních lázních hotelu Gellért či individuálně v jiných lázních nebo dle výběru galerie a muzea, jeskynní kostel, večeře v tradiční restauraci, vyhlídka z vrchu Gellért na osvětlenou Budapešť .

4

Cesta k Dunajskému ohybu, skanzen v SZENTENDRE, velikonoční veselice, památky a zvyky srbské kultury a umělecké městečko, ráj suvenýrů a marcipánu, největší muzeum pod širým nebem, typické stavby přesunuté z vesnic či městeček z celého Maďarska, gastronomie, tradice a folklór, ukázky řemesel i lidových zvyků. Odpoledne odjezd Dunajským ohybem kolem VISEGRADU , bývalé sídlo králů. Zastávka v Ostřihomi (Esztergom), největší bazilika v Maďarsku. Návrat do půlnoci.

Není v ceně:

vstupné do objektů a lázní

Strava:

Polopenze - Polopenze

Doprava:

Autobus

Odjezdová místa:

Praha

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

mac-500816-TGID-1-1

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-duben
Země
Maďarsko