Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj
  • Kurz potápění Jihomoravský kraj

Kurz potápění Jihomoravský kraj

7 990,00 Kč

Je vhodný pro: Kurz Open Water Diver je určen pro ty z Vás, kteří ještě nenahlédli s potápěčským přístrojem pod vodní hladinu a chtěli by se tomuto krásnému sportu začít věnovat. Po absolvování kurzu budete zvládat základní teorii, zásady bezpečného potápění a techniku poskytnutí první pomoci.

Naše priorita: Kvalita kurzu a individuální přístup, proto maximální počet účastníků v jednom termínu je 5 osob.

Cena: V ceně není zahrnuto: Základní potápěčské vybavení, které musí mít každý potápěč vlastní a odpovídající přístrojovému potápění ABC (maska, šnorchl, ploutve, botičky). Doprava a doprava materiálu na bazén, potápěčskou lokalitu. Případný poplatek za vstup na potápěčskou lokalitu. Občerstvení během výcviku. Certifikační poplatek PADI 1500Kč.

Ostatní: V případě nedokončení kurzu v našem potápěčském centru se z kurzovného nic nevrací.

Jsme jediné centrum v okolí, které opravdu začíná nové kurzy potápění v Brně každý týden!

Ostatní: Teoretická příprava zahrnuje 6 lekcí, které probíhají v našich centrech SECRET OF THE SEA v Jánské 12 v Brně. V případě zájmu pro Vás rádi připravíme kurz i v jiném městě, ale podmínkou jsou minimálně 2 účastníci.

Praktická cvičení zahrnují 16 lekcí během 8 hodin na bazénu (4hodin pod vodou), které probíhají v plaveckém bazénu v Brně za Lužánkami. Vše je na domluvě instruktora s žáky.

Dokončení kurzu tzv. ,,potápění v otevřené vodě" probíhá podle domluvy buď v českých lomech, nebo na Slovensku případně v rakouských jezerech. Pokud si chcete zakončení kurzu užít společně s příjemnou dovolenou, můžete s námi vyrazit do Egypta /Marsa Alam, Maledivy, na Bali nebo do Norska na Lofoty. V ceně kurzu je zakončení v rámci Česka nebo Slovenska, v případě Vašeho zájmu o dokončení mimo tyto destinace se prosím informujte. .Záleží jen na Vás, jaký způsob zakončení kurzu si vyberete :-)

V ceně je zahrnuto: Zapůjčení potápěčské techniky po celou dobu kurzu (mimo ABC) v konfekční velikosti 36-58, teoretické lekce, kompletní studijní materiál, pronájem bazénu, ponory ve volné vodě, obsluha potápěčského počítače - všechny ponory jej máte k dispozici ,certifikační poplatky a originální tričko centra SECRET OF THE SEA.
Počet

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika