Kurz potápění Liberecký kraj
  • Kurz potápění Liberecký kraj
  • Kurz potápění Liberecký kraj
  • Kurz potápění Liberecký kraj

Kurz potápění Liberecký kraj

8 900,00 Kč

Je vhodný pro: Základní kurz potápění je určen pro všechny, kteří si chtějí otevřít svět pod vodní hladinou.

Ostatní: Sleva po absolvování ochutnávky potápění AŽ NA DNO nebo V PŘÍRODĚ: 1.000 Kč.

Cena nezahrnuje: Vstupné, doprava, příp. ubytování na venkovních lokalitách u závěrečných ponorů.

Ostatní kurzy: Kurz NITROX Diver - 4.500 Kč (Pro členy klubu: 4.150 Kč) - Směs obohácená kyslíkem (nebo-li NITROX) výrazně prodlužuje bezdekompresní čas ponoru, zkracuje čas vysycení přebytečného dusíku a snižuje únavu po ponoru. NITROX také zkracuje povrchové intervaly mezi ponory a případný pobyt na dekompresi. Na kurzu NITROX Diver se naučíte pečlivé plánování, protože směsi jsou určeny do různých hloubek a vyžadují dobrou přípravu na ponor a zodpovědné dodržení plánu. Budete schopni vyhodnotit nejlepší směs (21% - 40% kyslíku) pro cílovou hloubku a řádně analyzovat plyn před ponorem. Kurz NITROX Diver je nenáročný a může se ho zůčastnit každý s platnou certifikací OWD. Opravňuje vás na potápění za použití směsí obohacených kyslíkem na 21% - 40%. Po absolvování se budete moci přihlásit do pokočilejších kurzů jako třeba Advanced NITROX Diver.

Pokročilý kurz potápění - 5900 Kč (Pro členy klubu: 5.400 Kč) - Zjistili jste, že Vás potápění baví a chcete se naučit víc? V kurzu pokročilého potápění se stávají z potápěčů začátečníků zkušení a ostřílení mazáci. :) Při absolvování teoretické a praktické části Vám předáme naše dlouholeté zkušenosti, abyste se v jakékoliv vodě cítili dobře. Naučíte se například potápět v noci, potápět se do hloubek větších než 21m, orientovat se ve vodě s horší viditelností. Dále se naučíte zacházet s potápěčskou výbavou, které jste jako začátečníci nepotřebovali (např. dekompresní bójka). Členové klubu NAUTICO mají nárok na slevu 500 Kč.

Potápění pod ledem (ICE DIVER) - 3900 Kč (Pro členy klubu: 3.500 Kč) - Kurz potápění pod ledem rozšiřuje znalosti a dovednosti potápěče o potápění v prostředí pod zamrzlou hladinou. Vaše potápěčská sezóna už nemusí končit příchodem zimy. V kurzu projdete teoretickou a praktickou přípravou. Naučíte se správné plánování ponorů při potápění pod ledem, práce s cívkou, navigaci pod ale i nad zamrzlou hladinou, správné a bezpečné použití vlastní výstroje a celkovou problematiku spojenou s potápěním v chladných vodách. Pro vstup do kurzu je potřeba mít certifikaci na suchý oblek a alespoň 25 zapsaných ponorů, kde bylo 10 z nich ve vodě o teplotě menší než 10°C. Členové klubu NAUTICO mají nárok na slevu 500 Kč.
Počet

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika