Kurz potápění Plzeňský kraj
  • Kurz potápění Plzeňský kraj

Kurz potápění Plzeňský kraj

8 900,00 Kč

Je vhodný pro: Minimální věková hranice pro absolvování IANTD OWD kurzu je 12 let. Úspěšnému mladému absolventu kurzu je udělena certifikace Junior OWD. Junior OWD se smí potápět pouze v doprovodu dospělé osoby.

Standardní věková hranice pro kurz IANTD OWD je 15 let se souhlasem opatrovníka, nebo 18 let bez souhlasu opatrovníka.

Před zahájením kurzu musí účastník OWD kurzu vyplnit a podepsat lékařský dotazník a IANTD dotazník o vzdání se práva na úhradu případné újmy na zdraví.

Místo konání výcviku: Teoretická část bude probíhat v kanceláři-učebně v Plzni na Koterovské ul. Cvičit na uzavřené vodě (bazénová část) budeme v bazénu na Slovanech. Otevřenou vodu vybereme z lokalit: lom Starý Klíčov u Domažlic, lom Okrouhlé Hradiště u Konstantinových Lázní, Hracholuská přehrada, lom Bořená Hora u Štětkovic na Příbramsku, atd.

Ostatní: Každý z účastníků musí mít 1x průkazová fotografie (může být i naskenovaná).

Každý z účastníků IANTD OWD kurzu si obstará vlastní neoprenové boty (z hygienických důvodů).

Kurz OWD je možné rozšířit o OWD + Nitrox, AOWD, AOWD + Nitrox. V případě absolvování kurzu OWD rozšířený o Nitrox (Open Water EANx Diver)), bude celková cena kurzu zvýhodněna dle balíku kurzů, tj. 10.900,-CZK .

O nás: Jsme celosvětově uznávanou školu potápění, na které vás bude provázet instruktor s certifikací IANTD ,co je systém licencí sportovního a technického potápění.
Počet

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika