Kurz potápění Jihočeský kraj
  • Kurz potápění Jihočeský kraj
  • Kurz potápění Jihočeský kraj

Kurz potápění Jihočeský kraj

5 500,00 Kč

Je vhodný pro: Lidi, kteří milují podvodní svět a jsou zdravotně způsobilí.

Vstupní podmínky: Potvrzení o zdravotní způsobilosti (do průkazu před zahájením praxe!) nebo prohlášení o zdravotním stavu a u dětí, které dosáhly 14 let souhlas zák. zástupce u nezletilých.

Materiální zabezpečení: Základní potápěčská výstroj (ABC): maska, dýchací trubice (šnorchl) a ploutve – musí mít každý účastník kurzu vlastní.

Cena Kurzu: Základní cena kurzu 5.500,- Kč - Zahrnuje teorii (5-10 hod.), praxi v bazénu (4 ponorů na 20 min.) a ve volné vodě (4 ponory na 20 min.).
Počet

Program:

0

Začátečnické kurzy potápění „Open Water Diver“ (dále jen OWD) česky potápěč na otevřené vodě, Vám otvírají dveře do mezinárodních vod do hloubky 18ti metrů. V kurzu potápění se naučíte základům potápění s přístrojem, používání a ošetření výstroje, základům anatomie, fyziologie, fyziky, techniky i zásadám bezpečného potápění. Kurzy potápění zakončujeme testovou přezkoušením znalostí i zkouškou ve volné vodě. Po absolvování obdržíte mezinárodně platný certifikát s doživotní platností s oprávněním k: potápění se vzduchovým přístrojem do hloubky 18 metrů, půjčování potápěčské výstroje v půjčovnách a centrech, plnění tlakových lahví, k účasti na potápěčských akcích, zájezdech a ponorech, vyžádání „nadváhy“ na potápěčskou výstroj u vybraných leteckých společností. Průběh kurzu: teoretické přednášky, praxe v bazénu (kondiční tréninky), praxe ve volné vodě (výcvikové ponory) – max. 3 ponory v 1 dni, písemný test na závěr teorie, vystavení certifikace na závěr praxe (nutná 1 fotografie pasového formátu).

Není v ceně:

Certifikace a učebnice UDI 500,- Kč

Certifikace a učebnice CMAS 1.250,- Kč

Certifikace a učebnice PADI 2.000,- Kč

Certifikace a učebnice IANTD 2.000,- Kč

Logbook UDI 220,- Kč

Desky UDI (na průkaz a logbook) 220,- Kč

Plastová certifikační karta UDI 500,- Kč

Logbook a desky PADI 500,- Kč

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika