Vyjížďky na koních Jihomoravský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihomoravský kraj

Vyjížďky na koních Jihomoravský kraj

150,00 Kč

Je vhodný pro: Všechny, co milují koně.

Vyjížďka lesíkem: 150 Kč / osoba (Na krásném a hodném poníkovi či menším koni svezeme Vaše nejmenší děti akátovým lesíkem cca 10 min).

Stezička pohody 300 Kč / osoba (Nenáročných cca 25 min na vedeném koni či poníkovi kolem statku je zážitkem zejména pro děti a procházkou pro rodiče).

Vinohradnický špacír: 400 Kč/ osoba (Krásných cca 35 min na koni mezi vinicemi a vinnými sklepy. Tato trasa je pro úplné začátečníky, průvodce vede prvního koně v kroku, druhý, příp. třetí jde za prvním samostatně či též veden (děti) ).

Vinohradnická stezka: 500 Kč / osoba (Trasa je prodloužena o úsek, na němž se dá jet i rychlejším tempem. Navštívíte vinice na úpatí kopce Langewart s dalšími krásnými výhledy do krajiny. Průvodce vede vyjížďku na svém koni, max. dva jezdci jedou za ním (podle délky klusání cca 60 min)).

Vinohradnické toulání: 600 Kč / osoba (Ucelený okruh vinicemi podél hranice s Rakouskem s dlouhým výhledem na Pálavu a přechodem přes hraniční kopec Langewart (cca 75 min i více podle rychlosti jízdy). Tuto vyjížďku neposkytujeme v době letních prázdnin kvůli přetlaku na naše koně - abychom uspokojili co nejvíce zájemců a zároveň koně nepřetížili).

Důležité: Vyjížďka - Lesíkem, Stezička pohody a Vinohradnický špacír - je pro ty, co nemají žádné nebo minimální zkušenosti s jízdou na koni.

Vyjížďka - Vinohradnická stezka a Vinohradnické toulání - pro ty, co jezdit na koni již umějí.
Počet

Program:

0

Nabízíme vyjížďky na klidných turistických koních s průvodcem mezi vinohrady s dalekými výhledy na Pálavu, Mikulov a Rakousko, k řece Dyji i do Rakouska, vodění dětí na poníkovi i výlety v terénní bryčce. Na koni navštívíte také vinný sklípek na romantickém místě s výhledem na vesničku Nový Přerov a ochutnáte víno zdejších vinařů. Vytvoříme program pro rodiny s dětmi i pro zamilované:-). Vyjížďky směřujeme k Vaší pohodě, relaxaci a hlavně poznání zdejší specifické vinařské oblasti pohledem na svět nejkrásnějším – ze hřbetu koně. Naši koně jsou připraveni svézt každého, ať už kdo na koni jel či nejel, tempo vyjížďky se přizpůsobí Vaší jezdecké zdatnosti. Koně sedláme turistickými westernovými sedly, která zvláště poprvé sedícím na koni poskytují větší jistotu a pohodlí. Právě ty poprvé sedící na koni a děti vodíme. Doufáme, že absolvovaná vyjížďka se zvláště pro Vás, kteří sedíte na koni poprvé, stane nezapomenutelným zážitkem, tak jako už těm mnoha před Vámi. Projeďte se na koni mezi zrajícími vinohrady a vinnými sklepy, zažijte výhledy do krajiny naší i sousedů, vstupte do sklepa, kde se zastavil čas za našich dědů a ochutnejte zdejšího lahodného vína, třeba i rovnou z koňského hřbetu.

Není v ceně:

Ubytování v krásném penzionu.

Možnost stravování.

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika