Vyjížďky na koních Jihočeský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihočeský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihočeský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihočeský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihočeský kraj
  • Vyjížďky na koních Jihočeský kraj

Vyjížďky na koních Jihočeský kraj

500,00 Kč

Je vhodný pro: Ať už jste malí či velcí, úplní začátečníci či zkušené jezdci, každému máme co nabídnout.

Program na míru: Všechny koňské akce se snažíme vždy přizpůsobit potřebám a přáním zákazníka. Někdo se koní bojí a chce se toho strachu zbavit, proto potřebuje úplně něco jiného, než dobrodružné duše toužící po adrenalinu. Rodinka s dětmi jde za jiným zážitkem než parta zkušených jezdců. Proto vám nabízíme nejen jakoukoliv kombinaci výše uvedených aktivit, které sestavíme přesně na míru dle vašich potřeb a přání.
Vzhledem k tomu, že aktivity spojené s koňmi mohou mít také značný teambuildingový efekt, nabízíme také firemní akce, program pro větší skupiny apod. Zkontaktujte nás s vaším přáním a uděláme vše proto, abyste u nás byli spokojeni!

Cena pro jednotlivce: Vyjížďka do přírody na 1 hodinu 500 Kč.

Cena pro dva a více lidí: Vyjížďka do přírodi na 1 hodinu 400 Kč.

Dvoudenní putování do přírody: Cena za koně za dva dny včetně ubytování: 3400 Kč. (Minimální počet účastníků je 4 lidí. Je možné se domluvit i pro méně lidí, ale cena tím naroste. Cena nezahrnuje jídlo a pití. Pro velké rodiny či malé děti domluvíme individuální cenu)
Počet

Program:

1

Máte rádi koně, ale bojíte se jich? Nebo Vás lákají dobrodružné cesty na koních do nádherné přírody České Kanady? Chcete si vytvořit vztah s koněm, od prvního seznámení, čistění a vodění až po krásnou vyjížďku do terénu? Jednodenní vyjížďka - Vyhledávaná akce s koňmi je vyjížďka na koních do okolní přírody. Půjčíme Vám koně, ale nemusíte se bát, podle Vašich jezdeckých schopností půjdeme vedle Vás pěšky, anebo jste-li zkušenější, tak na koních s Vámi. Vhodné tedy pro kohokoliv, bez ohledu na věk a zkušenosti. Dvoudenní putování na koních - Romantika, dobrodružství, nezapomenutelný zážitek – najít to správné slovo pro dvou- či vícedenní putování na koních není jednoduché. Je vhodné pro mírně pokročilé jezdce (opravdu jen mírné: stačí umět základní ovládání koně, a to v kroku a kousek klusání). První den vyčistíme a osedláme koně, zabalíme si s sebou svačinu a vyrazíme. Jedna z možných cest vede přes hrad Landštejn až na Bison Ranch Rožnov, kde dáme koně do ohrady (tj. cesta cca 4–5 hodin v sedle). Můžeme si dát skvělý bizoní steak v restauraci a následně se ubytujeme do stylového teepee, nebo do pohodlné postele v penzionu. Další den se pak vrátíme přes turistické „Cimrmanovo lesní nádraží“ v Kaprouně zpět do Hůrek. Cestou se můžeme nejen pokochat krajinou, ale podle počasí se taky vykoupit v jednom z mnoha krásných rybníčků, dát si svačinu uprostřed lesů a být tak na dva či více dní v úplně jiném světě. (Minimální počet účastníků je 4 lidí. Je možné se domluvit i pro méně lidí, ale cena tím naroste. Cena nezahrnuje jídlo a pití, to je na individuální domluvě. Pro velké rodiny či malé děti domluvíme individuální cenu)

V ceně:

Vyjížďka do přírody na koních

Dvoudenní putování na koních

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
Kontinent
EVROPA
Země
Česká republika