Zlatá cesta Japonskem a relax na Palau
  • Zlatá cesta Japonskem a relax na Palau
  • Zlatá cesta Japonskem a relax na Palau
  • Zlatá cesta Japonskem a relax na Palau
  • Zlatá cesta Japonskem a relax na Palau

Japonsko - zlatá cesta a relax na Palau

165 900,00 Kč

Fantastická cesta zvláštním a atraktivním Japonskem, zakončená relaxem na tichomořském ostrově Palau. Zaručeně výborný výběr a exkluzivní destinace na vyprávění.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
26.03.20 - 11.04.20 16 165 900,00 Kč
 Dospělá osoba165 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-sobota
+
08.04.20 - 24.04.20 16 165 900,00 Kč
 Dospělá osoba165 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdstředa-pátek
+
17.06.20 - 03.07.20 16 163 900,00 Kč
 Dospělá osoba163 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdstředa-pátek
+
02.07.20 - 18.07.20 16 168 900,00 Kč
 Dospělá osoba168 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-sobota
+
03.08.20 - 19.08.20 16 168 900,00 Kč
 Dospělá osoba168 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpondělí-středa
+
05.10.20 - 21.10.20 16 163 900,00 Kč
 Dospělá osoba163 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpondělí-středa
+
19.10.20 - 04.11.20 16 163 900,00 Kč
 Dospělá osoba163 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpondělí-středa
+
04.11.20 - 20.11.20 16 163 900,00 Kč
 Dospělá osoba163 900,00 Kč
 Odjezd - Příjezdstředa-pátek
Počet

Program:

1

Odlet do TOKIA.

2

Přílet do TOKIA. První procházka největším městem na světě – i s předměstími zde žije 33 milionů obyvatel. Ubytování v kvalitním hotelu. Stihneme dnes nezapomenutelný výhled na město? (pokud budeme mít štěstí, poprvé uvidíme bájnou Fudži). Takto jste si představovali Japonsko? Tokio bude na tomto zájezdu hlavně moderní vsuvkou, ale naše procházky protkáme i návštěvami historických zákoutí.

3

Snídaně, a jdeme na to! Prohlídka Tokia, dnes budeme jako Japonci a využijeme geniální síť tokijského metra. Zažijeme tak mnohem více. Tsukiji, největší rybí trh na světě, kde najdete vysloveně neskutečné živočichy. Dáme si na svačinu to nejčerstvější sushi? Ginza, nazývaná i Champs-Elysees Tokia. Zde jezdila první japonská auta, tady se poprvé tancoval tehdy moderní charleston, sem se chodila promenádovat japonská fašistická mládež. Dnes je Ginza obchodní a neskutečně luxusní čtvrtí hlavního města. Přechod přes Duhový most, Ódaiba - kdysi součást obranného opevnění Tokia, dnes odpočinkové místo obyvatel města a IT centrum celé země. Individuální nákupy v elektrickém městě Akihabara, kde najdete elektroniku, o které jste ani netušili, že se dá vymyslet. Shibuya s největší křižovatkou světa a fotografie s Hachikó. Stihneme během tokijských dnů i něco navíc? Bláznivé Harajuku nebo tradiční Asakusa čtvrť s krásným buddhistickým chrámem?

4

Snídaně. Pronajatým klimatizovaným autobusem do KAMAKURY, bývalého hlavního města Japonska, kde se začala psát historie šógunů a bojovných samurajů. Hačimangú, naše první šintoistická svatyně, se vším, co k ní patří. Věštění budoucnosti tak, jak to dělají Japonci až dosud. Národní park HAKONE s jeho překrásnou přírodní scenerií. Uvidíme ještě jednou Fudži? Návštěva vulkanického údolí ÓWAKUDANI, známého svými horkými prameny. Dáte si vajíčko uvařené v sopečné vodě? Podle legendy vám každé takové vajíčko prodlouží život o 7 let. Přejezd přes Kawasaki a Jokohamu, první dotyk se širým oceánem a pozorování surfařů. V případě nemožnosti navštívit pro zvýšenou seismickou aktivitu údolí Owakudani, změníme trasu a snažíme se dostat do jiné části NP Hakone, do oblasti Pěti jezer, co nejblíže pod horu Fudži.

5

Celodenní výlet do NIKKÓ. Japonci říkají: "Nemluv o kráse, dokud si neviděl Nikkó!" Pochopíte proč. Prohlédneme si celý komplex chrámových budov, zasazený v nádherném prostředí národního parku. Tóšógú – svatyně a zároveň mauzoleum zakladatele dynastie Tokugawa ze 17. století, jejichž krása svědčí o bohatství a moci šógunů. Brána slunečního jasu Jómeimon – národní poklad – hýřící barvami a stovkami jemných dřevořezeb. Světoznámý reliéf opic (neslyším, nemluvím, nevidím). Stáj s posvátným bílým koněm. Řvoucí drak na stropě buddhistického chrámu. Mohutné cedrové aleje. Cesta serpentýnami do hor k nejvyššímu vodopádu Japonsko Kegon. Náročný, ale nádherný den. Návrat do hotelu.

6

Zážitek z přesunu šinkansenem na teplý jih až do Hirošimy, kde si připomeneme největší tragédii 20. století. Návštěva Parku míru s množstvím papírových jeřábů, které sem zasílají lidé z celého světa. Muzeum a Atomový dům. Nákupní avenue Hondóri a asi nejlepší okonomiyaki v Japonsku. Je Hirošima smutným místem? Budete velmi mile překvapeni.

7

Výlet na nádherný ostrov MIJADŽIMA. Svatyně ICUKUŠIMA a její slavná červená plovoucí brána torii, která při přílivu zdánlivě pluje po hladině. Svatyni dala v roce 593 postavit císařovna Suiko a je také pod ochranou UNESCO. Jde o nejfotografovanější objekt Japonska, který však pro její nedostupnost vidí málo zahraničních turistů. Na oběd ochutnáme specialitu ostrova – ústřice. Toulání se po ostrově a jeho buddhistických chrámech. Pokud jste romantická duše, zde si určitě řeknete "takto jsem si představoval Japonsko". Dávejte si pozor na milé srnky, chutná jim papír, včetně pasu ve vašem pootevřeném batohu. Večer si můžete vyzkoušet onsen-mánii v tradičních japonských lázních.

8

Přesun do nejkrásnějšího města země, KJÓTO, sídlo císaře od roku 794 do 1868. Je kulturním a náboženským centrem země. V tomto městě s více než 1700 chrámy a svatyněmi by se dal strávit měsíc. Prohlídka starého Císařského paláce a jeho zahrad. Návštěva Zlatého pavilonu, Kinkakudži, který je nejznámější památkou celého Japonska. Slavná zenová zahrada v chrámu Rjóandži z 15. století, ve které nenajdete ani jednu rostlinu, ani jeden květ. Budete nadšeni, když pochopíte symboliku japonské zahradní architektury. Podvečer ubytování v hotelu a večer první procházka čtvrtěmi tajemných gejš. Uvidíme je tento večer?

9

Prohlídka Kjóta po vlastních. Určitě si nenecháme ujít úžasný Kiyomizudera na úpatí hory. Procházíme uličkami starého Kjóta, cítíte atmosféru, z filmu Gejša? Podmanivý Kodaiji postavený pro jednoho z největších japonských hrdinů Toyotomiho Hideyoshiho. Svatyně Jasaka a park, kam chodí Japonci jeden den v roce pozorovat kvetoucí sakury (japonská třešeň). Brána buddhistického chrámu Čionęin - největší v Japonsku. Svatyně Heian, dokonalá replika prvního císařského paláce v Kjótu z roku 794.

10

Snídaně. Výlet do NARY se SEN průvodcem. NARA, bývalé hlavní město Japonska s množstvím zajímavých chrámů a svatyň roztroušených po okolí. Chrám Tódaidži z 8. století – největší dřevěná stavba na světě. Šestnáctimetrová socha sedícího bronzového Buddhy. Působivá svatyně Kasuga, známá svými 3000 kamennými a bronzovými lucernami. Společnost nám bude dělat přes 1200 krotkých srnek. Příjezd do Osaky.

11

Naše cesta Japonskem pokračuje. Směřujeme do Osaky, obchodního centra, kde se lidé na ulici zdraví: "kolik jsi dnes vydělal“?. Neony, reklamy, herny pačinko, nádherně vystavěné město s uvolněnou atmosférou. Návštěva Osackého hradu, největšího v Japonsku.

12

Přelet na exotický ostrov Palau v Tichomoří. Transfer na hypermoderní japonské letiště Kansai, postavené na umělém ostrově, na který vede 4 km dlouhý most. Přelet na exotický ostrov Palau v Tichomoří. Následující 4 noci strávíme v kvalitním 5 hotelu, který se nachází na poloostrově Malakal, necelých 8 minut jízdy autem od hlavního města Koror. Hotel má vlastní venkovní bazén a soukromou pláž. Pokoje jsou kompletně vybavené klimatizací, wc, fénem, koupelnou, kávovarem, chladničkou, trezorem a balkónem. V ceně není strava. Stravovat se můžete přímo v hotelové restauraci nebo blízkém okolí. Doporučujeme fakultativní návštěvu Národního parku Rock Islands rychlo člunem, koupání v zátoce Milky Way s léčivým bílým bahnem a šnorchlování s medúzami, které nepálí. V okolí německého kanálu žijí ve volné přírodě koráloví žraloci a manty.

13

Relax na rajském ostrově v 5 hotelu.

14

Relax na rajském ostrově v 5 hotelu.

15

Relax na rajském ostrově v 5 hotelu.

16

Relax na rajském ostrově v 5 hotelu. Rozloučení s ostrovem.

17

Přílet domů.

Není v ceně:

stravu kromě uvedené, dopravu metrem, kapesné, cestovní pojištění, odletovou taxu z Palau 50 USD (platí se v hotovosti na letišti)

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

letecky

Odjezdová místa:

Praha

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.