Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta
 • Filipíny – velká cesta

Filipíny – velká cesta

69 800,00 Kč
Třista let pod španělskou nadvládou a devadesát let soužití s americkými vojáky – to vše se mísí s kulturou a zvyky původních obyvatel v exotický koktejl ještě stále málo navštěvovaných, turisty opomíjených lákadel. Barokní katedrály z dob španělské kolonizace, monumentální 2000 let staré rýžové terasy, aktivní vulkány a hlavně průzračné smaragdové moře s korálovými útesy a liduprázdnými plážemi – to vše a ještě k tomu nejmenší primát na světě na vás čekají na této neobyčejné cestě na Filipíny.Velikost skupiny:6–16 účastníků
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
26.10.20 - 09.11.20 14 69 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpondělí-pondělí
+
26.10.20 - 14.11.20 19 79 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpondělí-sobota
Počet

Program:

1.–2. den

Praha – Manila: přílet na ostrov Luzon – transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě.

3. den

Manila: celodenní výlet ke kráterovému jezeru Taal se stejnojmenným vulkánem (nenápadný, ale jeden z nejaktivnějších na Filipínách) – vahadlovou lodí přes jezero a dále pěšky (nebo na koních) na vrchol (max. 1 h).

4. den

Manila: výlet do městečka Pagsanjan – "mokrý" lodní výlet proti proudu řeky hlubokým kaňonem porostlým tropickou vegetací až pod vodopád Magdapio (kulisa filmu Apokalypsa).

5. den

Manila – Banaue: celodenní přejezd do oblasti filipínských Kordiller.

6. den

Banaue: výlet do Batadu – pěší výlety po rýžových terasách, vodopády a domorodé vesničky obývané pozoruhodným kmenem Ifugao.

7. den

Banaue – Sagada: přesun do tzv. "horské stanice" v nadm. výšce 1500 m – Údolí ozvěn (posvátné pohřebiště vysoko ve skalách), fakultativně sestup a prohlídka zatopené krasové jeskyně Sumaging.

8. den

Sagada – Baguio: přejezd oblastí všudypřítomných rýžových teras po tzv. „Zig Zag“ Road – silnice vedoucí nádhernou scenérií s výhledy do hlubokých propastí i na téměř třítisícový vrchol Mt. Pulag.

9. den

Baguio – Manila: přejezd do hl. m. a podvečerní procházka – koloniální čtvrť Intramuros, barokní kostel Sv. Augustina , Rizalův park.

10. den

Manila – Panglao: přelet na o. Bohol a přejezd na ostrůvek Panglao – odpočinek a koupání na Alona Beach.

11. den

Ostrov Panglao: odpočinek na pláži – fakultativně výlet za delfíny a na korálové útesy (o. Balicasag).

12. den

Ostrov Bohol – Cebu: výlet na Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně a souměrně tvarovaných kopečků) – výstup na vyhlídku ve středu bizarní scenérie „čokoládových“ kopců; mahagonový prales a návštěva chovného centra nártouna – nejmenšího primáta na světě; večer přesun na o. Cebu.

13. den

Ostrov Cebu – celodenní výlet podél jižního pobřeží: Oslob – zážitek pozorování nebo šnorchlování s velrybími žraloky (největší žraloci světa); kaskádyvodopádu Kawasan s průzračnými jezírky.

14.–15. den

Cebu City – Praha: krátká prohlídka hl. m. ostrova – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño  (nejstarší křesťanská místa na Filipínách); odlet do Manily a následně do ČR, přílet domů 15. den. PRODLOUŽENÍ NA OSTROVĚ PALAWAN:

14. den

Cebu City – Puerto Princesa: po prohlídce města odlet na ostrovPalawan – program dle času příletu.

15. den

P. Princesa – Sabang – El Nido: NP Underground River – plavba nádhernou krasovou jeskyní proti proudu podzemní řeky několik kilometrů do nitra země; poté přejezd krajinou s pestrou tropickou přírodou.

16.–17. den

El Nido – letovisko s pitoreskními zátokami, vápencovými útesy a písečnými plážemi s průzračně čistou vodou: lodní výlety po ostrůvcích a lagunách souostroví Bacuit, jedné z nejhezčích tropických scenérií na světě – koupání a šnorchlování.

18. den

El Nido: volný program či fakultativní návštěva překrásné panenské pláže Nacpan.

19.–20. den

El Nido – Manila – Praha: dle dostupnosti letů do Manily poslední možnost odpočinku na bělostných plážích; přelet do Manily a přestup na odlet domů, přílet do ČR 20. den.

Ubytování:

hotel 3*

Není v ceně:

jednolůžkový pokoj – 6600 Kč

jednolůžkový pokoj – 9800 Kč

Strava:

Snídaně - snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha-Ruzyně

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.