Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny
 • Královská města Indočíny

Královská města Indočíny

78 800,00 Kč
Vydejte se s námi za poklady jihovýchodní Asie a poznejte to nejlepší, co někdejší Indočína nabízí. Projdeme se kolem hanojského Jezera Navráceného meče, zažijeme nezapomenutelnou plavbu Zátokou zanořujícího se draka, loďkou se projedeme po Voňavé řece v Hue. Se zatajeným dechem budeme kráčet okolo majestátních angkorských chrámů, zpola utopených v okolní džungli. Po jezeře Tonle se vydáme k plovoucím vesnicím, v Bangkoku spatříme nejednu obří sochu Buddhy. Vychutnáme si poklidnou atmosféru Luang Phrabangu – města tisíců chrámů. Proti proudu legendárního veletoku Mekong doplujeme k jeskyním plným Buddhů. Vyrazíme na plovoucí i unikátní železniční trh a navštívíme nejkrásnější chrámy současné metropole Thajska. Zájemci si cestu mohou prodloužit na vyhlášených plážích ostrova Phuket.Velikost skupiny:8–16 účastníkůZáložka Něco navíc:Jak vznikla zátoka Halong? Stará legenda vypráví o draku, který si razil cestu z hor směrem do moře a mrskal přitom ocasem tak silně, že celou krajinu „přemodeloval“ v úchvatnou scenérii, jejíž prohlubně a údolí se zalily vodou ve chvíli, kdy se drak vnořil do moře... proto Zátoka zanořujícího se draka.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
22.10.20 - 05.11.20 14 78 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-čtvrtek
+
22.10.20 - 08.11.20 17 84 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-neděle
Počet

Program:

1.–2. den

Praha – Hanoj: hl. m. Vietnamu – uličky starého města, romantická zákoutí u jezera Navráceného meče; večer slavné vodní loutkové divadlo.

3. den

Hanoj – Halong : přejezd do zátoky Zanořujícího se draka – plavba mezi nesčetnými vápencovými homolemi, návštěva krasové jeskyně; nezapomenutelný nocleh na lodi.

4. den

Halong – Hanoj: dokončení plavby – koupání či kajaking v Tonkinském zálivu (dle počasí); odpoledne návrat do Hanoje a noční lehátkový vlak.

5. den

Hue : bývalé hl. m., sídlo posledních vietnamských císařů – rozsáhlé hrobky dynastie Nguyen, tzv. Zakázané město se síní Nejvyšší harmonie; projížďka loďkou po Voňavé řece k pagodě Thien Mu.

6. den

Hue – Hoi An :přejezd do Hoi Anu, procházky uličkami starého města – japonský krytý most z 16. stol., ukázkové shromažďovací domy čínských kongregací.

7. den

Hoi An – Luang Phrabang : přelet přes Hanoj do Laosu – toulky královským městem s mnoha buddhistickými chrámy, koloniální architekturou a úžasnou atmosférou; vrch Phu Si s výhledy na řeku Mekong.

8. den

Luang Phrabang: návštěva nádherného chrámu Wat Xieng Thong; výlet lodí po Mekongu k jeskyním Pak Ou sestovkami Buddhových soch – cestou návštěva palírny či tkalcovské dílny; vodopády Kuang Si s možností koupání v jezírkách.

9. den

Luang Phrabang – Siem Reap: bývalý Královský palác; přelet do Kambodže do blízkosti angkorských chrámů.

10. den

Komplex Angkor: celodenní prohlídka chrámů – Bayon, Ta Prohm, Banteay Kdei, Sloní terasa; večer khmerské taneční vystoupení s večeří.

11. den

Siem Reap: výlet k jezeru Tonle – lodí k plovoucím vesnicím; návštěva "citadely krásek" – Banteay Srei.

12. den

Siem Reap – Bangkok: přelet do hl. m. Thajska – projížďka po řece Chao Phraya, rušná čínská čtvrť.

13. den

Bangkok: nádherně zdobený královský palác a chrám Wat Phra Keo, chrám Wat Traimit se sochou Buddhy ze zlata, chrám Wat Pho a 45metrová socha ležícího Buddhy.

14.–15. den

Bangkok – Praha: nejznámější thajský plovoucí trh DamnoenSaduak a unikátní "železniční trh"; návrat do Bangkoku a odlet domů, přílet do ČR 15. den.PRODLOUŽENÍ NA OSTROVĚ PHUKET:

14. den

Bangkok – Phuket: večerní přelet na ostrov Phuket v jižním Thajsku.

15.–16. den

Phuket: 2 dny odpočinku na krásných písčitých plážích ostrova – poklidná atmosféra, koupání a vodní sporty, možnost individuálních výletů.

17.–18. den

Phuket – Praha: přelet do Bangkoku (případně odlet přímo z Phuketu) a následný let domů, návrat do ČR 18. den.

Ubytování:

hotel 3*

Není v ceně:

laoské vízum – 30 USD

jednolůžkový pokoj – 7800 Kč

 kambodžské vízum – 30 USD

jednolůžkový pokoj – 9200 Kč

vietnamské vízum – 1000 Kč

Strava:

Snídaně - snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha-Ruzyně

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.