Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam
 • Čína a Vietnam

Čína a Vietnam

78 800,00 Kč
Čína není jen Dlouhá zeď, Hliněná armáda a Peking či Šanghaj... Objevte kouzlo Hongkongu, poznejte nejkrásnější místa jižní Číny. V okolí Kantonu – města veletrhů – uvidíme pozoruhodné mnohapatrové věže budované na obranu před bandity. Projdeme se mezi unikátními červenými pískovcovými útvary a ve světoznámé oblasti homolovitých kopečků se svezeme lodí mezi vápencovými mogoty. Uvidíme také, jak vysoko se šplhají terasy rýžových polí v oblasti zvané Dračí hřbet. Ve Vietnamu zamíříme do zátoky Zanořujícího se draka, přezdívané "Guilin na vodě", kde strávíme romantický nocleh na lodi. Rušný městský provoz a vietnamská historie nás bude provázet v Hanoji, krásnou klidnou atmosféru si vychutnáme v uličkách starobylého Hoi Anu. A na závěr si v Da Nangu krátce odpočineme na plážích Jihočínského moře. Okuste s námi zajímavé spojení krás jižní Číny a severního Vietnamu!Velikost skupiny:6–16 účastníků
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
09.04.20 - 26.04.20 17 78 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-neděle
Počet

Program:

1.–2. den

Praha – Hongkong: přílet odpoledne či večer, transfer do hotelu; pohled na večerní rozzářený ostrov Hongkong.

3. den

Hongkong – Kanton (Guangzhou, Kuang-čou): výjezd na Victoria Peak s výhledem na celé město, procházka rušnými ulicemi moderního velkoměsta; odpoledne přejezd vlakem do Kantonu – procházka po večerní obchodní třídě.

4. den

Kanton – Kaiping (Kchaj-pching): celodenní výlet do oblasti diaolou (tiao-lou) – opevněné mnohapatrové věže (asi 1800 v celé oblasti) budované proti banditům, návštěva nejzajímavějších vesniček.

5. den

Kanton – Danxia (Tan-sia): 57 m vysoká Hua Ta (Chua-tcha) – Květinová pagoda, buddhistický klášter Hualin (Chua-lin), 600 m vysoká TV věž – 2. nejvyšší na světě uprostřed moderní zástavby, výstavní rezidence klanu Chen (Čchen); odpoledne přejezd mikrobusem do pohoří Danxia.

6. den

Danxiashan : celodenní prohlídka přírodního geoparku – procházka mezi různě vymodelovanými skalními útvary z červeného pískovce (380 útvarů s výškou až 409 m); noční přejezd lůžkovým vlakem.

7. den

Guilin (Kuej-lin) – Longji (Lung-ťi): ráno příjezd do Guilinu a výlet na rýžové terasy Longji v oblasti zvané Dračí hřbet, obývané několika nár. menšinami – procházka po terasách s výstupem na vyhlídku; nocleh na ztichlých terasách po odjezdu většiny turistů.

8. den

Longji – Yangshuo (Jang-šuo): sjezd dolů a přejezd do centra oblasti homolovitých kopečků; přejezd do staré rybářské vesničky na vyhlídkovou plavbu po řece Li mezi homolemi; odpoledne volno na nákup suvenýrů.

9. den

Yangshuo – Hanoj: přesun k Měsíční "hoře" – pro zájemce možnost výstupu nahoru pro neopakovatelný výhled po malebné krajině s do nekonečna se táhnoucími homolemi); odpoledne odjezd na nádraží v Guilinu – přejezd rychlovlakem do jednoho z přestupních měst na přelet do hl. m. Vietnamu.

10. den

Hanoj: celodenní prohlídka – rušné tržnice a živé uličky centra, Chrám literatury, mauzoleum Ho Či Mina, jezero Navráceného meče s chrámem Ngoc Son a dřevěným mostem Jitřních paprsků; večer představení věhlasného vodního loutkového divadla.

11. den

Hanoj – Ha Long : přesun do zátoky Zanořujícího se draka s více než dvěma tisíci vápencových homolí tyčících se z vod Tonkinského zálivu – plavba zátokou a nezapomenutelný nocleh na lodi.

12. den

Ha Long – Hanoj: pokračování v plavbě zátokou – návštěva Jeskyně zázraků; návrat do Hanoje a noční lehátkový vlak.

13. den

Hue : příjezd do sídla posledních vietnamských císařů nazývaného "městem harmonie" – prohlídka areálu někdejšího císařského paláce, výlet lodí k pagodě Thien Mu na břehu Voňavé řeky.

14. den

Hue – Da Nang: rozsáhlé hrobky císařů dynastie Nguyen; přejezd do Da Nangu, ubytování u pláže a odpočinek – možnost koupání, vynikající místní kuchyně bohatá na mořské plody.

15. den

Da Nang – Hoi An : celodenní výlet do Hoi Anu se zastávkou v zajímavých Mramorových horách; procházka starobylým městem – japonský krytý most z 16. stol., úžasná atmosféra kupeckých uliček, ukázkové shromažďovací domy čínských kongregací.

16. den

Da Nang: odpočinek na písečných plážích Jihočínského moře či možnost individuálního poznávání města.

17.–18. den

Da Nang – Praha: odlet přes některé další asijské letiště (dle letového řádu) domů, přílet do ČR 18. den.

Ubytování:

hotel 3*

Není v ceně:

čínské vízum – 3300 Kč

vietnamské vízum – 1000 Kč

jednolůžkový pokoj – 8980 Kč

Strava:

Snídaně - snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha-Ruzyně

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.