Lisabon letecky
  • Lisabon letecky
  • Lisabon letecky
  • Lisabon letecky
  • Lisabon letecky

Lisabon letecky

13 990,00 Kč

Popis zájezdu Poznejte nejzápadnější hlavní město na evropské pevnině
Termíny | 24.–28. května | 11.–15. října 2019
Cena | 13 990 Kč (včetně letištních tax)
Fakultativně | celodenní výlet autokarem čtvrtý den 790 Kč (při min. počtu 15 zájemců), odbavené zavazadlo do 20 kg 1 300 Kč, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.

Počet
Na skladě není dostatek produktů

Program:

1

 Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno). Přílet do Lisabonu, transfer do hotelu, ubytování.

2

Po snídani prohlídka nejvýznamnějších dominant města – nábřeží s domy obloženými kachličkami azulejos, hrad São Jorge s výhledem na staré město a řeku Tejo, starobylá čtvrť Alfama, katedrála a římské divadlo. Ulice dolního města Baixa s elegantními obchody, výstavnými náměstími a unikátním secesním výtahem do horního města. Odpoledne cesta tramvají do čtvrti Belém s klášterem sv. Jeronýma v manuelinském slohu, kde jsou pohřbeni mořeplavec Vasco da Gama a básník Luis de Camões. Památník objevitelů nových zemí a Torre de Belém, dříve věž strážící vjezd do přístavu.

3

Po snídani možnost návštěvy areálu výstavy Expo ’98: druhé největší Oceanárium v Evropě, více než 8 000 ryb a mořských živočichů, obří vodní nádrž s řadou průhledů, které umožňují přiblížit se na dosah žralokům a rejnokům. Odpoledne lze využít k návštěvě muzeí nebo k nákupům, například Gulbenkianovo muzeum s unikátními sbírkami evropského i světového umění. Večer individuální volno, případně po domluvě s průvodcem společná večeře s představením typické portugalské lidové hudby fado.

4

Po snídani buď individuální volno v Lisabonu nebo fakultativní celodenní výlet: královský palác Queluz z poloviny 18. století, překrásná ukázka rokokové architektury. Sintra – bývalé letní sídlo portugalských králů ležící ve stejnojmenném pohoří uprostřed lesů, možnost prohlídky pohádkového královského paláce. Odtud jízda na nejzápadnější výběžek Evropy – mys Cabo da Roca, vypínající se 140 m nad mořem. Cesta po pobřeží se zastávkou v přímořském městečku Cascais a dále přes letovisko Estoril zpět do Lisabonu. Večer individuální volno.

5

Po snídani individuální volno, transfer na letiště, odlet z Lisabonu, přílet do Vídně nebo Prahy, možnost transferu pro zájemce autokarem do Brna.

Není v ceně:

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 870 Kč, vstupy do jednotlivých památek, cestovní pojištění.

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

Letecky

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.