ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)
  • ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)
  • ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)
  • ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)
  • ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)
  • ČTYŘMI ZEMĚMI HEDVÁBNÉ STEZKY - GRUZIE, ARMÉNIE, ÍRÁN, TURKMENISTÁN (A DUBAJ)

KATAR A BAHRAJN - PERLY PERSKÉHO ZÁLIVU

59 490,00 Kč

Termín (641): 22.11. - 28.11. 2020 cena v Kč: 59 490,-

Pozn. Průběh a cena zájezdu v uvedené podobě může být ovlivněna sankcemi sousedních zemí proti Kataru, tzn. omezenou dostupností leteckých linek (např. přelet Katar-Bahrajn). V případě nutnosti letů přes Kuvajt může dojít ke změně ceny i k nabídce na možnost prodloužení o návštěvu Kuvajtu. Aktuální informace naleznete zde, popř. se ptejte v CK.

Délka tras: letadlem 9 000 km, minivanem 400 km

Počasí: vzduch 24-30 °C, voda 25-28 °C

Nástupní místo: Praha

V ceně je: Doprava. Víza (Bahrajn) a jejich vyřízení. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Kataru a z Bahrajnu a přelet Dauhá - Manama včetně tax a poplatků. Po trase nájemní (minibus s místním řidičem, 4x4 terénní vozy, taxi). Ubytování: 6x 3 hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7700 Kč (6x). Strava: 6x snídaně.
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Program:

1

Praha - Dauhá. Let do metropole Kataru - Dauhá: fascinující moderní architektura, mrakodrapy, luxusní hotely, obchodní centra, upravené parky, muzeum islámského umění a poklady nabité muzeum šejka Faisala, velká mešita imáma Wahhaba. „Vesnice“ Katara: přístav s typickými dřevěnými loděmi, turecká pevnost, promenádní Corniche se slavnou Perlovou fontánou, velké tržiště Souk Waqif, filmové městečko s atraktivními arabskými kulisami, fotbalový stadión, kde se bude hrát mistrovství světa 2022.

3

Okruh Katarem. Věže Barzan, typická ukázka regionální architektury 19. století, ruiny opevněného města Al Zubarah (UNESCO). Písečné duny Khor Al Adaid: barevné skály a množství velbloudů. Město duchů Al Jamail. Koupání na písečných plážích v průzračných vodách Perského zálivu. Pevnosti Umm Salal Mohammed a Al Thaqab.

5

Dauhá - Bahrajn - Manamá. Přelet do Bahrajnu a přejezd do jeho hlavního města Manamá: Bab al Bahrain, brána do srdce města a jeho všechny smysly dráždící tržnice. Mrakodrap manamského Světového obchodního centra - symbol města i celé země, Muzeum perel a potápění, Bahrajnské národní muzeum, Perlový monument, bělostná mešita Al Fatih.

6

Okruh Bahrajnem. Jízda ostrovním státem. Qalat al-Bahrain (UNESCO) - starověké a středověké přístavní město: citadela, místo osídlené už před čtyřmi tisíci let. Starověké pohřebiště A´ali vytvářející svými pahorky unikátní krajinu. Město perel Muharraq (UNESCO): mešita, pevnost, súky a starobylé domy. Asi největší bahrajnská atrakce - 400 let starý „Strom života“ rostoucí v poušti bez vody a bez okolní vegetace. Muzeum těžby ropy, pevnost šejka Salmana bin Ahmeda. Závodní okruh formule 1 (GP Bahrajn) otevřený v r. 2004. Jedinečný 25 km dlouhý dálniční systém hrází a mostů spojující ostrůvky mezi Bahrajnem a Saudskou Arábií.

7

Manamá - Praha. Poslední nákupy na bazarech v Manamá. Odlet domů.

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@ca-aktivni-dovolena.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.