Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku
 • Rafting ve Slovinsku

Rafting ve Slovinsku

5 880,00 Kč
Proniknout ke krásám Julských Alp znamená splout na raftu balvanitý tok řeky Soči, na nafukovací kanoi úzkou a technickou soutěsku Koritnice, ale také projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní. Nově je možné vyjet přímo z Bovce lanovkou až na Kanin a užít si nádherné výhledy. Aby byl program naprosto perfektní, připravili jsme několik variant programů. Základ itineráře zůstává stejný a poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V letních měsících zaraftujeme na ledovcové řece Isel nebo vystoupíme jišťenou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp. V podzimním termínu navštívime vinařskou oblast Goriška Brda, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů. Upozornění:Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura.V ceně nezahrnuto:poplatek za raftování na Soče – 10 EUR/den, zapůjčení ferratového vybavení na Prisojnik - 240 Kč/os/den (nutno objednat předem, omezený počet).Velikost skupiny:14 - 42 účastníků.Poznámka:Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/os.TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro vodácké zájezdy: Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení lodí a potřebného vodáckého vybavení, odpovídajícího charakteru zájezdu a aktuálním povětrnostním podmínkám. Obdržíte neoprenový oblek, neoprenové boty, kvalitní vodáckou bundu, plovací vestu, helmu a pádlo. Veškeré vodácké vybavení je vyrobeno na zakázku pro firmu MAD MAT SPORT, tak aby odpovídalo požadavkům jednotlivých typů zájezdů, na kterých používáme samovylévací kanoe YUKON a raftové čluny.PRŮVODCI: O vaši bezpečnost na vodě se starají průvodci, kteří jsou proškoleni v rámci kurzů pořádaných vzdělávacím střediskem Škola sportů a pobytu v přírodě Adventura. Všichni průvodci mají kvalifikaci průvodce vodní turistiky a raftingu v souladu s platnou legislativou České republiky. Vzdělávací středisko Adventury má na pořádání kurzů pro vodácké průvodce přidělenou akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Značná část průvodců se navíc již zařadila i mezi držitele licence IRF – Mezinárodní federace raftingu, která metodicky zpracovává a pečuje o profesionální a bezpečnostní standardy raftingu.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
11.06.20 - 15.06.20 4 5 880,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-pondělí
+
13.08.20 - 17.08.20 4 5 880,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-pondělí
+
24.09.20 - 29.09.20 5 6 880,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-úterý
Počet

Program:

1. - 2. den

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, na kanoích úzkým kaňonem řeky Koritnica, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

TERMÍN V KVĚTNU A ČERVNU - vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel.TERMÍN V SRPNU - působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností výstupu po via ferratě.Oba termíny - noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

4. - 6. den

PRODLOUŽENÝ TERMÍN v ZÁŘÍ :4. denKanoe na dolní Soče, návštěva vinařské oblasti Goriška Brda a degustace vína.5. - 6. denDopolední výlet k pramenům a horním soutěskám Soči, odpoledne rafting na řece Soča, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Ubytování:

Kempy ve vlastních, nebo půjčených stanech

Za příplatek je možné zajistit ubytování v apartmánech.

Není v ceně:

apartmán pro 4-6 osob (os./pobyt) – 1390 Kč

apartmán pro 4-6 osob (os./pobyt) – 1990 Kč

kanoe na Koritnici (30 EUR)

apartmán pro 2 osoby (os./pobyt) – 2440 Kč

apartmán pro 3 osoby (os./pobyt) – 2290 Kč

kaňoning (47 EUR)

speleologická túra (47 EUR)

apartmán pro 2 osoby (os./pobyt) – 1690 Kč

apartmán pro 3 osoby (os./pobyt) – 1590 Kč

degustace v místní vinotéce (10–15 EUR)

horské kolo (20 EUR)

hydrospeed (47 EUR)

zip-line (55 EUR)

Strava:

Bez stravy - bez stravování

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Praha

České Budějovice

Písek

Příbram

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

adv-10538-45320012

Parametry

Délka
na méne než 5 dní
na týden
na víkend
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-srpen
2020-září
2020-červen
2020-říjen
Země
Slovinsko
Aktivita
Chodit...na výlety, treky a expedice
Plout...na raftu