Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba
 • Seakajak – Elba

Seakajak – Elba

14 680,00 Kč
Seakajaky – aby naše nabídka kajakových kurzů byla opravdu kompletní, nesmíme zapomenout na mořské kajaky. Je to odvětví v Čechách zatím málo známé, ale jinde ve světě velmi populární. Tento sport se dá dělat od raného dětství až do pozdního věku. Stačí jen umět sedět na kajaku a mít chuť pádlovat. Jedná se o putování na mořských kajacích po jezerech nebo po moři, opuštěnou přírodou, táboření na divoko v jinak naprosto nedostupných místech. Zjednodušeně řečeno: parádní vodácký čundr.Připravili jsme pro vás dobrodružnou akci na romantický i divoký ostrov Elba, jedno z nejkrásnějších míst na světe pro seakayaking – malé přístavy s výbornou kávou a romantické pláže mezi skálami, ze kterých se dá pozorovat západ slunce s sklenkou vína v ruce. Je to ostrov pod majestátní horou Monte Capanne, obklopený tyrkysově modrým mořem a s úzkými uličkami přístavního města Portoferrario. Z moře objevíme tajemství mořské jeskyně, projdeme se po pláži s černým těžkým pískem, poznáme místo, kde železnou rudu těžili již Etruskové a kterému vládl císař Napoleon I. Bonaparte, který se sem uchýlil do nuceného exilu.V plánu máme obeplutí ostrova, vždy však v závislosti na povětrnostních podmínkách. Tato výprava má ryze expediční charakter a program bude přizpůsoben aktuálnímu počasí a samozřejmě také výkonnosti skupiny. Zájezd se uskuteční v menší skupině. Účastníci výpravy by měli zvládat jízdu na kajaku a tábořit mimo civilizaci.Upozornění:Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura.V ceně nezahrnuto:zapůjčení vodáckého materiálu (350 Kč/den).Velikost skupiny:6 - 19 účastníků.Poznámka:Na výpravách je možné se domluvit na společné přípravě jídla.
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Program:

1. -2. den

Odjezd z ČR, noční přejezd přes Rakousko do Itálie, trajekt na ostrov Elba, přesun na místo vyplutí, seznámení se se seakayakem.

3. - 8. den

Obeplutí ostrova: směr bude určen dle směru vln a větru, rychlost dle výkonosti skupiny, v případě nepřízně počasí se budeme přesouvat autem mezi jednotlivými zálivy kde si zajezdíme ve vlnách. Bude také dostatek možností na jednodenní výstup na útesy a pro otužilce i příležitost zaplavat si v jarním moři.

9. - 10. den

Prohlídka přístavního města Portoferrario, založeného Cosimem Medicejským; trajekt na pevninu, noční přejezd a návrat do ČR (asi 20:00).

Ubytování:

Kempy ve vlastních, nebo půjčených stanech

noclehy ve volné přírodě, stany vlastní.

V ceně:

průvodce

doprava mikrobusem

2x trajekt

informační materiály

pojištění MADMAT

Strava:

Bez stravy - bez stravování

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Praha

Beroun

Plzeň

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

DUMMY

Parametry

Kontinent
EVROPA
Země
Itálie
Aktivita
Plout...na kánoi, kajaku
Vidět a poznávat...města