Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko
 • Seakajak – Švédsko

Seakajak – Švédsko

14 980,00 Kč
Seakajaky – aby naše nabídka kajakových kurzů byla opravdu kompletní, nesmíme zapomenout na mořské kajaky. Je to odvětví v Čechách zatím málo známé, ale jinde ve světě velmi populární. Tento sport se dá dělat od raného dětství až do pozdního věku. Stačí jen umět sedět na kajaku a mít chuť pádlovat. Jedná se o putování na mořských kajacích po jezerech nebo po moři, opuštěnou přírodou, táboření na divoko v jinak naprosto nedostupných místech. Zjednodušeně řečeno: parádní vodácký čundr.Možná si řeknete, že pádlování po jezerech nebo moři je poněkud nezáživné. Opak je pravdou a za nepřízně počasí můžete zažít i pořádnou dávku adrenalinu. A navíc stále platí, že čím víc hodin na kajaku odjedete, tím přátelštěji se k vám chová. Na světě snad není lepší způsob jak vyrazit do dosud neobjevených koutů přírody, kam okovaná teniska turisty zatím nepronikla, než na mořském kajaku. Máte možnost prozkoumat opuštěné ostrovy a odlehlé zátoky, tábořit v opravdové divočině a spoléhat na úspěch při rybolovu, který obohatí váš jídelníček.Připravili jsme pro vás dobrodružnou akci do oblasti rozsáhlých jezer a pobřežních vod Baltického moře. V plánu máme dvě vícedenní výpravy po členitých jezerních systémech a jedno kratší putování po moři. Tato výprava má ryze expediční charakter a program bude přizpůsoben aktuálnímu počasí a samozřejmě také výkonnosti skupiny. Zájezd se uskuteční v menší skupině. Účastníci výpravy by měli zvládat jízdu na kajaku a tábořit mimo civilizaci.Upozornění:Na tento zájezd nelze uplatnit systém slev a bonusů CK Adventura.V ceně nezahrnuto:zapůjčení vodáckého materiálu (350 Kč/den).Velikost skupiny:6 - 19 účastníků.Poznámka:Na výpravách je možné se domluvit na společné přípravě jídla.PRŮVODCI:O vaši bezpečnost na vodě se starají průvodci, kteří jsou proškoleni v rámci kurzů pořádaných vzdělávacím střediskem Škola sportů a pobytu v přírodě Adventura. Všichni průvodci mají kvalifikaci průvodce vodní turistiky a raftingu v souladu s platnou legislativou České republiky. Vzdělávací středisko Adventury má na pořádání kurzů pro vodácké průvodce přidělenou akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Značná část průvodců se navíc již zařadila i mezi držitele licence IRF – Mezinárodní federace raftingu, která metodicky zpracovává a pečuje o profesionální a bezpečnostní standardy raftingu.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
17.07.20 - 26.07.20 9 14 980,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-neděle
Počet

Program:

1. - 2. den

Odjezd z ČR, noční přejezd přes SRN a Dánsko do Švédska.

3. - 4. den

První výprava po jezerním systému Halen Immeln.

5. den

Odpočinek na pobřeží Baltu, návštěva historického města Karlskrona.

6. den

Jednodenní výprava po moři v oblasti ostrovů Tjurkö a Sturkö. V případě zkušených účastníků prodloužíme pobyt na moři na úkor dalšího programu.

7. - 9. den

Přesun k jezeru Asnen, třídenní putování po jezeru vyhlášeném díky krásné přírodě a také lososům. Noční přejezd do Dánska a SRN.

10. den

Návrat do ČR (Praha do asi 20:00).

Ubytování:

Kempy ve vlastních, nebo půjčených stanech

noclehy ve volné přírodě, stany vlastní.

V ceně:

průvodce

4x trajekt

doprava mikrobusem

informační materiály

pojištění MADMAT

Strava:

Bez stravy - bez stravování

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Praha

Ústí nad Labem

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.

adv-6513-45131011

Parametry

Délka
na dva týdny
Kontinent
EVROPA
Měsíc
2020-srpen
2020-červenec
Země
Švédsko
Aktivita
Plout...na kánoi, kajaku
Vidět a poznávat...jezera a vodopády
Vidět a poznávat...města