Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem
 • Toulky Savojskem

Toulky Savojskem

18 890,00 Kč
Netroufáte si na náročnou turistiku našeho zájezdu Tour du Mont Blanc? Chcete ale vidět nejenom jedinečná panoramata této části Alp? Právě pro vás je tedy připraven tento zájezd do kraje kolem nejvyšší hory Evropy. Můžete se těšit na nádherné výhledy, na zasněžené vrcholky hor, nenáročné pěší výlety a na návštěvu řady historických památek v této oblasti. Naše putování začneme pod masivem Mont Blancu ve Francii, dále budeme pokračovat do Švýcarska k Ženevskému jezeru a do údolí řeky Rhôny, která je vyhlášenou vinařskou oblastí, a nakonec nevynecháme ani italskou Aostu, jež vás uchvátí svou atmosférou a dochovanými památkami. Samozřejmě v našem putování nebude chybět ani Matterhorn, pod který zavítáme z jižní italské strany. Pro cestu si můžete vybrat, zda vám na delší přesun vyhovuje více autobusová či letecká doprava.V ceně nezahrnuto:lanovka na Planpraz a zpět do Chamonix, lanovka na Plan Maison, vláček a lanovka do Mer de GlaceVelikost skupiny:11–24 účastníkůPoznámka:Zájezd pojede autobusem společně se zájezdem "Tour du Mont Blanc".Letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Upozorňujeme na to, že lety do Ženevy nejsou přímé, ale s přestupem.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
07.08.20 - 16.08.20 9 18 890,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-neděle
+
08.08.20 - 15.08.20 7 26 390,00 Kč
 Odjezd - Příjezdsobota-sobota
Počet

Program:

1.–2. den

Odjezd ve večerních hodinách z Prahy do Francie, příjezd do Chamonix, vyzvednutí klientů s leteckou variantou v Ženevě a krátká prohlídka Ženevy (fontána Jet d‘ eau s vodotryskem, románsko-gotická katedrála svatého Petra a rodný dům J. J. Rousseaua), odjezd a ubytování v hotelu poblíž Chamonix.

3. den

Lanovkou na Chalet de Planpraz (1 999 m) a odtud přes věhlasný Grand Balcon, cestou nádherné výhledy na masiv Mont Blancu a údolí řeky Arve, přejezd do Švýcarska.

4. den

Prohlídka a plavba po největším podzemním jezeře v Evropě Lac St-Léonard, údolím řeky Rhôny, lemovaného mnoha vinicemi a vesničkami, až do historického Sionu s hrady a kostelem na kopci nad městem. Zastávka ve vinařství s ochutnávkou.

5. den

Výlet podél severního břehu Ženevského jezera, cestou prohlídka středověkého hradu Chillon, spjatého s básníkem G. G. Byronem, letovisko Vevey, vinařská obec Lavaux , odkud se naskýtají nejhezčí výhledy na Ženevské jezero a na Francouzské Alpy. Zastávka ve vinařském městečku Aigle s hradem a následně přejezd přes slavný průsmyk Velký sv. Bernard s hospicem do italského údolí Aosty. 

6. den

Breuil Cervinia (2 050 m) ležící pod jižním štítem slavného Matterhornu, jízda lanovkou či výstup na Plan Maison (2 550 m) s  krásnými výhledy na Matterhorn a na ostatní vrcholy v okolí, možnost sjet lanovkami až na Plateau Rosá, s nejvýše položeným muzeem v Evropě, nazývaným „A Mountain of Work“, věnujícím se horám a lanovkám. Návrat kolem Lago Goillet nebo lanovkou zpět do Breuil Cervinia.

7. den

NP Gran Paradiso –nejstarší italský národní park. Nenáročný výlet jedním z údolí pod stejnojmenným masivem, kde můžete spatřit ve velkém množství kamzíky, kozorohy horské, orly, sviště a další zástupce fauny i flóry.

8. den

Aosta – prohlídka města, mnoho památek z římské doby (městské hradby, Augustův triumfální oblouk) a z dalších dob, výlet údolím Aosta a návštěva hradu Fenis se zachovalými freskami a zbrojnicí; dále gotická pevnost Verres střežící vstup do údolí. 

9.–10. den

Přejezd z Aosty do Chamonix tunelem pod Mt. Blancem, odjezd klientů s leteckou variantou do Ženevy, přílet do Prahy v podvečerních hodinách. Ostatní možnost výletu na Mer de Glace vláčkem a lanovkou, návštěva ledovcové jeskyně, večerní odjezd do Prahy a příjezd následující den dopoledne.

Ubytování:

Ubytování hotelového typu

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Není v ceně:

Jednolůžkový pokoj povinný – 6900 Kč

Strava:

Snídaně - snídaně

Doprava:

Kombinovaná

Odjezdová místa:

Praha

Beroun

Plzeň

Více informací dostanete na tel. čísle +420478579092 nebo na e-mailu: info@navu.cz

Měli byste vědět, že:
1. Cena, kterou dostanete od nás, bude úplně stejná jako dostanete v cestovce, včetně všech slev.
2. Objednáním zde podpoříte náš web a naši práci, kterou pro Vás děláme.