Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole
 • Holandsko na kole

Holandsko na kole

16 490,00 Kč
Holandsko je země pohody, kol a dětí, zkrátka ideální pro rodinnou dovolenou. V blízkosti našich bungalovů najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.Povrch a profil:převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil.Minimální počet účastníků:25Poznámka:Doplňkový kreativní program Je dobrovolný a je veden odborným lektorem, který vás seznámí s některými výtvarnými technikami, čímž podpoří vaši tvořivost a fantazii. Jedná se o program nejen pro děti, ale i pro dospělé.
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Program:

1.–2. den

Odjezd večer, noční přejezd do Holandska, po cestě návštěva města Gouda (v případě brzkého dojezdu do Holandska – procházka, sýry…), návštěva „malého Holandska“ Madurodam, ubytování v kempu Kijkduin, odpoledne na kole do lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání), možná návštěva Sea Life Center (asi 12–15 km, lze prodloužit), projížďka dunami do Meijendel (možnost občerstvení, infocentrum), (asi16–27 km, lze i prodloužit). 

3.–4. den

Cyklistika v okolí, několik variant v délce cca 30–60 km; lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum) a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, Den Haag - sídelní město.

5. den

Přejezd busem do Schermeru, cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru, možnost dojezdu do kempu Egmond aan Zee (asi 25–30 km).

6. den

S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10–60 km), písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg, zpět autobusem nebo na kole (+ asi 50 km).

7. den

Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee, Alkmaar - prohlídka města (kanály, kavárny, zvedací mosty, lodě, mlýny…), (15–50 km).

8. den

Výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia, Enkhuizen – Zuiderzee Museum – unikátní skanzen (den bez kol).

9.–10. den

Dopoledne balení, možnost návštěvy sýrových trhů v Alkmaaru (veřejnou dopravou), odjezd zpět, po cestě unikátní Dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odjezd večer, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Ubytování:

Mobilhomy

Bydlet budeme na dvou místech: 3x nedaleko Haagu v Kijkduin, 4x na pobřeží Atlantiku nedaleko Alkmaaru v Egmond aan Zee , jedná se vždy o bungalovy apartmánového stylu oddělené 2lůž. ložnice (1x manželská postel + 1x oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Není v ceně:

jednolůžkový pokoj povinný – 6000 Kč

Strava:

Snídaně - Snídaně vám připraví náš personál, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci.

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Praha

Beroun

Plzeň

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz