Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě
 • Lago di Garda na kole v pohodě

Lago di Garda na kole v pohodě

12 990,00 Kč
Převážná část programu se odehrává v jižní části jezera, která díky svému profilu umožňuje naplánovat nenáročné trasy po místních silničkách a cyklostezkách. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické - v programu jsou také zařazeny i takové, které si díky své vyjímečnosti vysloužily zápis na seznam světového dědictví UNESCO. Aby vám nezůstaly ukryty krásy severní části jezera, zařadili jsme na úvod a závěr zájezdu etapy také z této oblasti, která má zase zcela jiné kouzlo - očarují nás zejména výhledy na mohutné horské masívy či výjimečné středisko severní části jezera Riva del Garda.Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání. Odsud budeme s podporou autobusu vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.Povrch a profil:asfalt, převážně rovinatý, místy mírně zvlněný profil. Trasy lze absolvovat na všech typech kol – silničních, trekových i horských. Pro zájemce jsou připraveny i delší varianty tras. Minimální počet účastníků:25
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Program:

1.–2. den

Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Mori; odtud úvodní trasa do příjemného městečka Nago-Torbole (ruiny středověkého hradu), dále až k na pobřeží jezera, po kterém dojedeme až do Riva del Garda - významného centra severní části jezera (17 km); první koupání, pro zájemce možnost prodloužení trasy; přesun autobusem do kempu, ubytování.

3. den

Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).

4. den

Výlet bez kol: Romantická Verona  – město věčných milenců neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě).

5. den

Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu, fakultativně přejezd trajektem a prozkoumání východního břehu jezera.

6. den

Z přístavního městečka Peschiera del Garda na kole do starodávného Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole až do kempu (33 km). 

7. den

Cyklistický okruh z kempu po cyklotrase do městečka Saló - hlavního střediska západního pobřeží jezera, odkud svého času Benito Mussolini řídil celou republiku (velkolepý chrám v pozdně gotickém stylu, arecheologické muzeum); hrad Castello Moniga z přelomu 10. - 11. století v Moniga del Garda (35 km).

8. den

Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.

9.–10. den

Dopoledne vyklizení mobilhomů a odjezd z kempu na závěrečnou etapu na severu jezera - historické Arco (monumentální zřícenina středověkého hradu), po cyklostezce podél řeky Sarca, okolo Lago di Toblino až do Padergnone (24 nebo 40 km); naložení kol a odjezd do ČR.

Ubytování:

Mobilhomy

Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené ložnice – 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s oddělenými lůžky (vlastní povlečení); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat.  Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt ložní prádlo (7 EUR/osoba - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář). Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.). Vybavenost kempu: 2 bazény, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, stolní tenis, beach volejbal aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu restaurace, bar aj. Kemp se nachází přímo u pláže, kde jsou i kiosky s občerstvením.

Není v ceně:

7x večeře – 2750 Kč

jednolůžkový pokoj povinný – 3700 Kč

Strava:

Snídaně - Po celou dobu pobytu se podávají snídaně, na místě připravované naším personálem. Večeře (viz služby za příplatek); lehké italské večeře v podobě pizzy, těstovin, salátů budou připravovány a podávány v restauraci přímo v kempu. Pro přípravu večeří můžete také využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.

Doprava:

Autobusem

Odjezdová místa:

Praha

Beroun

Plzeň

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz