Filtrování:

Filtrovat podle

Cestovatelská hitparáda Astrologických znamení

CESTOVATELSKÁ HITPARÁDA ASTROLOGICKÝCH ZNAMENÍ


Jaké znamení nejraději cestuje a proč?

1. Zlatou medaili vyhrává jednoznačně Střelec. Volání dálek, touha po poznání a dobrodružství. Tento optimista zvěrokruhu se vrhá naplno do pozemských dálek a duchovních výšin. Cestovatel, nadšenec, sportovec , hledač i šiřitel pravdy a víry.

2. Druhé místo překvapivě zaujímá citlivý Rak. Pěšky, po vodě, vzduchem i po rodné hroudě. Ideální jsou dlouhé procházky romantickou krajinou, prokládané zastávkami na dobré jídlo a pití. Tradiční kuchyně i nové kulinářské zážitky mohou toto jinak rodinné znamení vylákat z pohodlného otomanu.

3. Třetí příčka a na ní se pyšní znamení Blíženců. Blíženec by se nejraději rozdvojil. Ještě někam nedošel a už by rád byl jinde. Dvojakost zvládá skvěle, spěch a mírný chaos jsou na denním programu. Rád by všude byl, všem všechno řekl a všechno se dozvěděl. Čas však kvapí a Blíženec se plnou parou blíží k dalšímu cíli. A cílů je hodně.

4. Co takhle vyrazit na ples v opeře (pro zámožnější), prošmejdit galerie a hlavně obchody na hlavní třídě? Ideální pro znamení Vah. Je toho tolik, že se chudák Váha ani nemůže rozhodnout, kde má svou kreativitu rozvíjet dříve. Kultura všeho druhu, dobrá společnost, sdílení a navazování kontaktů. Čtvrté místo patří Vahám.

5. Je to průkopník a bojovník zvěrokruhu. Rád vítězí. Nebojí se. Má rád nové podněty, nikdy se nenudí a chce být prostě jednička. Kam se pojede a co se tam bude dělat? A kdy se vyrazí - nejraději hned. Trpělivost nepatří k jeho přednostem. Má ostré lokty a zdi proráží zásadně hlavou. Je to Beran. Rád se podívá do světa a nepohrdne ani domovinou. Baví ho aktivní výlety a rád si i zasportuje.

6. Štír se nezalekne ani nehostinných míst, kam by většina ostatních znamení zvěrokruhu nepáchla ani za peníze. Rád pátrá a dostává se pod povrch věcí. Taky hodně vydrží. Dokáže přežít i v extrémních podmínkách a když ho ostatní začínají pomalu odepisovat, vstane svěží, jako bájný fénix z popela.

7. Někdy svým stoupáním vzhůru připomíná kamzíka. Dokáže se pachtit celé hodiny za svým cílem a co si umane, to dostane. Je to vytrvalec, rozhodně se nevzdává a nechybí mu houževnatost. Nezná fňukání a nenadává na osud. Na sedmém stupínku se drží cílevědomý Kozoroh. Své bližní může někdy svým úsilím totálně vyčerpat.

8. Vodnáři jde o svobodu a proto pojede tam, kde se jí dostává. Má své nadosobní cíle a vizionářské projekty. Nikdo ho nikdy nespoutá, to raději zemře. Cestuje také za poznáním přičemž věří zásadně jen své vlastní zkušenosti. Jinak je nenáročný a málokdy se zabývá tím, co si myslí ostatní.

9. Ryby si jednoduše plují životem a někdy jim chybí směr. Mají své skryté motivace, kterým však nikdo jiný příliš nerozumí. Pokud se pohybují v terénu, potřebují kvalitní a pohodlnou obuv. Možná proto, aby si vždy znovu uvědomily, jak je důležité stát nohama pevně na zemi.

10. Panny jsou skromné, činorodé a zvídavé. Rády vycestují za vzděláním, turistikou, nebo kvůli zdraví. Na drsné expedice je až na vyjímky, potvrzující pravidlo, moc neužije.

11. Lvi jsou rádi rozvalení na gauči u počítače a televize, ale pokud už se rozhodnout uvést své tělo do pohybu stojí to za to. Rádi navštíví místa kde žili králové a císaři. A rádi si i něco pěkného, značkového nakoupí.

12. Býci si rádi posedí v pěkném rodinném sídle u dobrého jídla a pití. Ocení kvalitní umění a když už vycestují, mají rádi odpovídající solidní služby. Rádi pečují o tělo, takže wellness pobyt je vždy potěší.

Přehled znamení zvěrokruhu

Beran, Blíženec, Býk, Kozoroh, Lev, Panna, Rak, Ryby, Střelec, Štír, Váhy, Vodnář

Speciálně pro návštěvníky tohoto webu zde máme také - Cestovatelský žebříček znamení zvěrokruhu.

Podle Vaší hvězdné cestovatelské charakteristiky, Vás budou zaručeně bavit, všechny programy uvedené níže.

... Zjistit více

Filtrovat výsledky

Ale neztrácejte hlavu, najít u nás něco super je snadný

close

Vyhledávání